APARTAMENT NA SPRZEDAŻ * EGIPT * HURGHADA * 3 MINUTY DO MARINY * SHERATON PLAZA

SPRZEDAŻ • MIESZKANIE • APARTAMENT


EGIPT • HURGHADA


170 000 PLN  • 60 m²
2 833 zł  za m²
Na sprzedaż apartament w Hurghadzie, w ścisłym centrum miasta, zaledwie 3 minuty od Mariny. Mieszkanie nowe, komfortowo urządzone, znajduje się w nowo wybudowanym apartamentowcu z basenem i ochroną przez 24 h.

Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z prysznicem i wc, hall z szafą w zabudowie oraz balkonu z widokiem na basen. Mieszkanie w pełni urządzone, w salonie duża sofa rozkładana, kuchnia robiona na zamówienie, w zabudowie, posiada wszystkie niezbędne sprzęty AGD typu: płyta indukcyjna, piekarnik, okap z filtrem węglowym, duża lodówka. Sypialnia z dużym łóżkiem małżeńskim i z balkonem. 2 klimatyzacje zapewniające komfort wszystkich pomieszczeń.

W budynku piękny duży basen do użytku przez 24 h, podświetlany w nocy. Wkrótce zostanie uruchomiona również kawiarnia oraz sklep spożywczy na dole budynku.

Mieszkanie idealne pod inwestycję! Brak czynszu.
Opata eksploatacyjna: 200 USD rocznie.
Opłata eksploatacyjna zawiera: utrzymanie i sprzątanie części wspólnych, doorman, oświetlenie korytarzy, utrzymanie i czyszczenie basenu, utrzymanie kawiarni.
Budynek posiada GREEN CONTRACT, sprzedaż od pierwszego właściciela.

Cena sprzedaży: 170.000 pln.
Istnieje możliwość sprzedaży w walucie EUR, USD.

Sprzedaż bezpośrednia, zachęcam do kontaktu.